Gmina
szachownica

Senioriada za nami!

28 listopada 2019r.

Szalona, Senioriada za nami!

Seniorzy naszej gminy mieli okazję do wspólnej zabawy i nauki. Karolina Bardowska – Wójt Gminy Zagrodno wraz z Polskim Związkiem Emerytów Rencistów, Emerytów i Inwalidów już po raz pierwszy przygotowali ogromną potańcówkę. Poprzedziła ją lekcji policjantki Pani Dominiki z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi

Podczas niedzielnego spotkania emocji nie brakowało, a niejednemu młodemu imprezowiczowi mogłoby zabraknąć tchu. Po oficjalnym przemówieniu Wójt Gminy, Przewodniczącej PZERiI Oddziału Okręgowego w Legnicy przeszliśmy do muzycznej rozgrzewki, którą poprowadził Zespól Macierzanka z Wojciechowa.

W tym dniu nie zabrakło również humoru, zorganizowane konkursy wywołały niemały uśmiech na twarzach uczestników.
Wielką atrakcją okazała się foto budka, przez dwie godziny kolejka nie zmniejszała się wręcz przeciwnie. Każdy z seniorów miał możliwość zrobienia i zabrania ze sobą pamiątkowego zdjęcia z GMINNEJ SENIORIADY 2019.

To zdecydowanie szalona impreza z dużą fantazją, inwencją twórczą – Komentuje Karolina Bardowska – Wójt Gminy Zagrodno – Ważne, aby ludzie „srebrnego wieku” poczuli się swobodnie, że są ważni. To będzie u Nas tradycja, takie wydarzenie będzie organizowane cyklicznie. Seniorzy przekazują nam swoją dobrą energię, której im nie brakuje.
Dziękujemy drodzy SENIORZY do zobaczenia za rok a może i wcześniej

Na skróty
szachownica

Zagrodno 52
59-516 Zagrodno
tel: (76) 877 33 96, (76) 877 33 97
fax: (76) 877 33 45
ugzagrodno@zagrodno.eu
URZĘDU GMINY ZAGRODNO
82 8658 0009 0017 3544 2000 0020

GODZINY OTWARCIA:
NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyżej podanych danych w celu otrzymywania powiadomień

POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ